Titles you rated
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
ShineRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0