Series
Ratings
135
The King and IRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
For the Sake of SonRated ★ 3.5- Just YouRated ★ 3.0
You're Only MineRated ★ 2.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Mr. BackRated ★ 4.0
A Little Love Never HurtsRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 5.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.5
Golden RainbowRated ★ 3.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.0