Movies
Ratings
82
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0