Titles you rated
Non-StopRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5