Movies
Ratings
392
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.5
The BoxtrollsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 0.5
FluRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 1.5
ClickRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 4.0