Titles you rated
27 DressesRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
Safe HouseRated ★ 4.0
High & Low — John GallianoRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
BlackBerryRated ★ 4.5
Definitely, MaybeRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Land of HappinessRated ★ 3.0