Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- FargoRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5