Series
Ratings
43
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 5.0