Series
Ratings
12
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 2.5