Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Empire RecordsRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0