Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
The PuppetRated ★ 1.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 4.0- AliveRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 1.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0