Movies
Ratings
2008
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
PawnRated ★ 1.5
The ClosetRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
OldRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
UnhingedRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 3.0