Movies
Ratings
269
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0- ApostleRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0