Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
The Legend of TarzanRated ★ 1.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
The SignalRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Irrational ManRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 1.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 1.0
The HimalayasRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Money MonsterRated ★ 2.0