Movies
Ratings
687
HerRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Last Action HeroRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
Meet the FockersRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 4.5
Underground RendezvousRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 3.0