Movies
Ratings
231
A Better TomorrowRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 3.0
Red SorghumRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The Thin Red LineRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 3.0