Series
Ratings
586 You Are My Lover FriendRated ★ 3.0 You Are My Lover FriendRated ★ 3.0
 Nothing But YouRated ★ 3.0 Nothing But YouRated ★ 3.0
 The Prisoner of BeautyRated ★ 3.5 The Prisoner of BeautyRated ★ 3.5
 Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0 Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- K for KimbapRated ★ 3.0
 You and Everything ElseRated ★ 4.0 You and Everything ElseRated ★ 4.0
 Family by ChoiceRated ★ 3.0 Family by ChoiceRated ★ 3.0
 Best Choice EverRated ★ 3.0 Best Choice EverRated ★ 3.0
 RebornRated ★ 2.5 RebornRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
 Go AheadRated ★ 4.0 Go AheadRated ★ 4.0
 Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5 Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
 Haunted PalaceRated ★ 2.5 Haunted PalaceRated ★ 2.5
 When I Fly Towards YouRated ★ 3.5 When I Fly Towards YouRated ★ 3.5
 Amidst a Snowstorm of LoveRated ★ 3.0 Amidst a Snowstorm of LoveRated ★ 3.0
 The Best ThingRated ★ 3.5 The Best ThingRated ★ 3.5
 Hidden LoveRated ★ 3.0 Hidden LoveRated ★ 3.0
 Lighter and PrincessRated ★ 4.0 Lighter and PrincessRated ★ 4.0
 The First FrostRated ★ 3.5 The First FrostRated ★ 3.5
 Dear HongrangRated ★ 2.0 Dear HongrangRated ★ 2.0