Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 1.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0