Titles you rated
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
VolverRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Certified CopyRated ★ 5.0
DriveRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
Lorna's SilenceRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0