Titles you rated
PrometheusRated ★ 1.0
EquilibriumRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 5.0