Movies
Ratings
65
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Tinker BellRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0