Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0