Movies
Ratings
106
Horror StoriesRated ★ 2.0
The CatRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 2.5
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Our TownRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 1.0
Killer ToonRated ★ 3.0
From Me To YouRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 1.5- DoctorRated ★ 0.5
AzoomaRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5