Series
Ratings
69
A New LeafRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
BrainRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0