Titles you rated
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0