Titles you rated
OkjaRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
ChawRated ★ 1.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Darkest HourRated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
AnthropoidRated ★ 3.0
One on OneRated ★ 2.0
The ExecutionerRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
The DiscloserRated ★ 5.0