Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 0.5
High KickRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
MistyRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
12 Signs of LoveRated ★ 3.0- Crazy for YouRated ★ 2.5
- Juliet's ManRated ★ 3.0
Cruel LoveRated ★ 2.0
My Love By My SideRated ★ 2.5
Princess LuluRated ★ 1.0
Age of InnocenceRated ★ 2.5
Let's Go to the BeachRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Goodbye SoloRated ★ 5.0