Movies
Ratings
33
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Postman to HeavenRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0