Movies
Ratings
220
Green BookRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Murder in the FirstRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0