Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
OMG! Oh My GirlRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
HitchRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0