Titles you rated
JokerRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 1.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
303Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0