Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Love in MagicRated ★ 2.0
Three… ExtremesRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
The RundownRated ★ 4.0
Killer EliteRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 1.5
Original SinRated ★ 3.0
The PuppetRated ★ 0.5- How Much Do You Love Me?Rated ★ 2.5
Wishing StairsRated ★ 2.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 4.0