Titles you rated
BurntRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.0