Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0