Movies
Ratings
229
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The PacifierRated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
JobsRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 2.0
SanctumRated ★ 2.0
PenelopeRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0