Titles you rated
Gods of EgyptRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0