Titles you rated
PawnRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Current WarRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5