Titles you rated
LooperRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0