Movies
Ratings
499
ChallengersRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Social DilemmaRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5