Series
Ratings
315
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The L Word: Generation QRated ★ 2.0
The L Word: Generation Q Season 2Rated ★ 3.5
The L Word: Generation QRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5