Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0