Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The StudioRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Record of Ragnarok IIRated ★ 2.0
Record of RagnarokRated ★ 2.5
Pepsi, Where's My Jet?Rated ★ 3.0