Titles you rated
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5