Titles you rated
Something in the RainRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 1.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0