Series
Ratings
38
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 1.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0