Series
Ratings
183
Give Me FoodRated ★ 3.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 2.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
We Broke UpRated ★ 1.0
Another PartingRated ★ 2.0
Powerful OpponentsRated ★ 4.0- Great InheritanceRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 3.0
Daughters-in-LawRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0- Late BlossomRated ★ 2.0
Yellow BootsRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.0
LoversRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0