Movies
Ratings
572
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 1.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Junk StoryRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 0.5
Lesson of the EvilRated ★ 0.5
CallRated ★ 0.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Someone GreatRated ★ 3.5
GintamaRated ★ 1.5
The Bounty HunterRated ★ 2.0