Series
Ratings
31
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0