Titles you rated
The HimalayasRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 5.0