Titles you rated
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Women TalkingRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0